Daj láske šancu Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Daj láske šancu

Gabriele Kuby · Vydavateľstvo: Lúč

Autorka "bez servítky" pomenúva ťažkosti dnešných mladých ľudí . Zvlášť sa venuje osobnostným i vzťahovým problémom a sexualite. Nejde o moralizovanie, hovorí: "Presne taký, aký teraz si, Začni prosiť, hľadať a klopať. Áno toto je potrebné: taký, aký si!"

Kniha obsahuje dôležité posolstvo pre každého mladého človeka: Máš možnosť dať láske šancu v každom okamihu svojho života. Ako? - dozvieš sa z tejto útlej, no obsahovo hutnej publikácie.  

Väzba: Brožované
Počet strán: 64Úplne vypredané

Bežná cena 2,00 €

Cena Kumran.sk 1,86

Zľava - 7% (0,14 €)

» Pridať do wishlistu

Modlitbový denník 2018

Len registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie.

Diana M dňa 29.12.2016
5
Malá knižka plná posolstiev do života. Rýchlo sa číta, no zanecháva za sebou hlbokú stopu. Odporúčam na prečítanie každému, čo chce vidieť aspoň trošku do tejto problematiky. :)
Martina Buznová dňa 13.03.2013
5
Malá, krátka, stručná, výstižná knižočka. Navyše nezaťaží nikomu rozpočet. Mne osobne sa páčila. Uvidím, čo na to osoba na prahu dospelosti, ktorej je určená ako darček...
Katarína Rozembergová dňa 31.01.2012
5
krátke, nie dlhé litánie, ktoré sa omieľajú stále dookola:) páči sa mi táto knižocka svojim obsahom a názvom určite zaujme každú zatrpknutú dušičku, ktorá sa možno bojí rozdávať lásku
Ondrej Kobela dňa 16.01.2012
5
Keď som túto knihu dostal pár dní dozadu do rúk a pozrel som sa na titulku, pomyslel som si, že to bude opäť jedna z x kníh, kde budú len vznešené a teoretické opisy lásky, ktoré s realitou nemajú až tak spoločného. Opak bol však pravdou.

Tato kniha je jedna z mála, kde je láska priamo situovaná do dnešnej doby, kedy sú trendy, kultúra a zvyky, také- aké sú. (plytké užívanie si, bez zodpovednosti, zábava a nič iné, atd.)
Tato kniha dokáže veľmi povzbudiť človeka, ktorý tuží po poriadnych- hlbokých vzťahoch. Veľmi ma potešila, že je písaná pre laika, moderným a jednoduchým písaním, čiže odporúčam aj neveriacim . Autorka píše o takých veciach, o ktorých sa v kresťanstve príliš nehovorí- no na druhej strane o ktorých sa v médiách hovorí veľmi veľa, ale nie správne.

Praktická, jednoduchá, žiadne siahodlhé opisy, konkrétna- pre mladého človeka, ktorý dennodenne zápasí s pokušením, s čistotou.
Strana: 1