Sv. Terézia zLisieux 4. Posledné rozhovory. Zobraziť plnú veľkosť

Sv. Terézia zLisieux 4. Posledné rozhovory.

Podstatnú časť 4. zväzku Súborného diela sv. Terézie z Lisieux tvoria jej posledné rozhovory so sestrami počas ťažkej choroby. Úzko nadväzujú naPríbeh mojej duše {Súborné dielo. 1. zv. Bratislava, Lúč 1997); sú akýmsi závetom sv. Terézie, svedectvom o tom, ako trpela a milovala tvárou v tvár smrti. Pri čítaní jejposledných slov človek nadobúda dojem, že spolu s ňou prežíva dlhú kalváriu jej choroby. Terézia si v posledných chvíľach uvedomovala priebeh celého svojho života. Jej malácesta prekonala víťazne aj túto poslednú prekážku - s odovzdanosťou, dôverou a láskou ide v ústrety svojmu Ženíchovi, ochotná plniť až do konca Božiu vôľu, ochotná trpieť azomrieť v deň a v hodinu, ktorú jej určí Boh.

Viaz. 696 str
Rok vydania: 2007


Úplne vypredané

Bežná cena 13,94 €

Cena Kumran.sk 12,96

Zľava - 7% (0,98 €)

» Pridať do wishlistu

Modlitbový denník 2018

Len registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie.

Mirka Cervenkova dňa 16.02.2012
5
Tato kniha ma uci pokore.Terezka je velkou ucitelkou pokory.Som stastna, ze cez to, co kazdy den prezivala mozem aj ja sediet pri nej a ucit sa od nej zit v laske Boha Otca.
Pavol Šúr dňa 10.02.2009
5
Dobrý deň.Dostal som na Vianoce všetky 4. diely Sv. terezkY a veľmi ma oslovila. Získal som v nej veľkú silu do ďaľšieho života. Krásna kniha, byť maličky v náručí Ježiša, ako bola ona. Ďakujem a ešte veľa takých krásnych kníh.
Strana: 1