Páter Pio Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Väzba:
mäkká
Jazyk:
slovenský
Rok vydania:
2018
Počet strán:
240
Formát:
A5

Páter Pio

John A. Schug · Vydavateľstvo: Minor

Po sedemročnom dôkladnom skúmaní životopisných údajov nám autor knihy, kapucín z Oklahomy v USA, ponúka miestami neuveriteľný životný príbeh pátra Pia (1887-1968), kapucínskeho kňaza z malého horského mestečka San Giovanni Rotondo v južnom Taliansku.

Pápež Ján Pavol II. zaradil pátra Pia 16. júna 2002 do zoznamu svätých.

Dostupnosť: Tento produkt je momentálne vypredaný

Bežná cena 9,59 €

Cena Kumran.sk 8,92

Zľava - 7% (0,67 €)

» Pridať do wishlistu

Pripravujeme na rok 2019

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Miriama Darnadiová dňa 20.01.2015
5
Veľmi som sa na túto knižôčku tešila, očakávala som ju s veľkou radosťou a môžem povedať, že ma skutočne nesklamala. Život pátra Pia je tu zmapovaný podľa mňa dostatočne, je krásne vykreslený jeho charakter, až som si niekedy vedela predstaviť ako sa tváril, keď niečo vravel, akým spôsobom viedol každodenný život v svätosti. Veľmi ma povzbudilo veľké množstvo svedectiev ľudí, ktorí ho osobne stretli, ich zážitky, častokrát aj zmeny ich postoja voči nemu z negatívneho na láskyplný a oddaný- vďaka skúsenosti, ktorú s ním mali. Knihu považujem za výbornú a tomu, kto sa chce o pátrovi Piovi dozvedieť ako žil, aký bol a chce obohatiť svoju dušu o dedičstvo, ktoré nám páter Pio zanechal, knihu vrelo odporúčam :-)
Júlia Juščáková dňa 07.12.2012
5
Život sv. Pátra Pia, je dostatočne podchytení v tejto knihe,nakolko ludia, ktorí žili v obdodí kedy aj on, ešte stále žijú a podávajú svedectvá, alebo ak už aj zomreli, tak spisovatelia ich vyhľadávali a získavali čo najviac informácii. No nie pre svoj osoh ale pre iných. Kniha je písaná pútavo a je ľahko čitateľná. Zjavili sa na nom Božie znamenia - stigmi, ktoré prijal pokorne a poslušne. Je to muž veľkého srdca, ľudí poznal, aj keď sa na nich pozrel. Zahľadenie sa do nej znamená, že sa budete tešiť na každé slovko, zo života tohto svatca, ktorého možme úprimne prosiť o milosti.
Darina Simkova dňa 25.01.2010
5
kniha zo života sv. pátra pia.. hovorí o jeho zjaveniach, vedeniach, spovedaní, jeho utrpení a viere v Boha... Kúpila som ju ako darček ... a myslím, že veľmi potešila.. :)
Patrik Paperák dňa 17.09.2009
5
Keď raz človek chytí túto knihu do rúk, len tak ľahko ju nepustí. Môžem len súhlasiť s komentárom od SCŠ, autor naozaj vedel, o čom je reč. Navyše je obdivuhodné, že akokoľvek sa situácia vyvinula, sv. páter Pio ostal vždy verný Bohu a poslušný Cirkvi
Marcel Lackanic dňa 19.08.2009
5
Ak sa človek do tohto skutočneho príbehu vžije, tak učite si z toho veľa zoberie do života....mňa to úplne pohltilo...je potrebné si ju prečitať- určite odporúčam!
Strana: 123