Axios – je hodný


Zverejnené: 04.09.2018 16:08:54  |   Kategórie: Novinky

Ako národ máme za sebou víkend dvoch mega udalostí. Možno popri blahorečení Anky Kolesárovej vám unikla nedeľná biskupská vysviacka o. Mariána Pacáka, redemptoristu. Odporúčam si z nej vypočuť brilantnú homíliu arcibiskupa Cyrila Vasiľa SJ. Axios.

Najbližší zákaznícky newsletter vám už odošleme z nášho nového sídla, do ktorého sa postupne v týchto dňoch sťahujeme a počas budúceho týždňa definitívne presunieme celú prevádzku. Nevieme sa už dočkať na bezbariérové a väčšie priestory, na vás čaká chutná zákaznícka zóna, v ktorej si budete môcť osobne vyzdvihnúť vaše objednávky alebo prelistovať aktuálne tituly z obľúbeného rebríčka TOP 50. Fotografie zo sťahovania môžete sledovať na našom facebookovom profile Kumran.sk. Prosíme o vaše modlitby. 

 

Naše tri knižné novinky na túto jeseň postupne odhalíme. Na scénu opäť prídu vaši najobľúbenejší autori Riversová–Lucado–Voskampová. Isté je, že sa máte naozaj na čo tešiť. Ďakujeme, že nás podporujete a povzbudzujete.

PS: Gratulujeme p. Slávke D. ku výhre v každomesačnej súťaži recenzií (za júlovú recenziu knihy Ester - Kráľovná Perzie) a posielame jej poukážku na 15,- € na voľný nákup v našom obchode. 

Zdieľajte tento článok