Čítavé leto prináša každú druhú knihu zadarmo!


Zverejnené: 18.07.2018 11:38:34  |   Kategórie: Novinky

Práve sa chystám na dovolenku a ešte na poslednú chvíľu zháňam zaujímavé knihy, ktorými by som si zaistila čítanie na celých deväť dní. Teším sa samozrejme na divokú prírodu, dobrodružstvá a nové neznáme miesta a dúfam, že mi zostane aj veľa času na krásne ticho, ale bez dostatočnej zásoby kníh ísť jednoducho nemôžem :-). Možno ste na tom podobne a preto vás poteší, že aj toto leto spúšťame obľúbenú akciu Čítavé leto.

Zakúpte si 2 knihy (alebo aj 4, 6) z tejto kategórie a získate každú druhú (vždy tú lacnejšiu) zadarmo. Zľava vám bude uplatnená v košíku až po prihlásení, resp. zadaní osobných údajov pri nákupe bez registrácie. Akcia platí do 31.augusta 2018 a maximálna výška zľavy je 50,- €. Kategóriu budeme dopĺňať.

A ešte naša letná výzva: Nájdime si čas na pozorné čítanie tohto sveta, lebo aj "Príroda je kniha, ktorej autorom je Boh." (William Harwey)

PS: Spustili sme predaj knihy, ktorú tvoríte vy a vaše skutočné príbehy. Bude niesť názov Vánok Požehnania. Zoznam výherných príbehov sme zverejnili v tomto blogu.

Čítavé leto, priatelia! Eva za tím Kumran.sk

Odkazy na produkty

Zdieľajte tento článok