Čo pre vás chystáme

Zverejnené: 20.01.2017 10:59:10

Možno ste si už prečítali o našich plánoch presťahovať sa do nových priestorov, teraz chceme ponúknuť pár zákulisných informácií o tom, čo chystáme v našom e-shope a vydavateľstve.

Chceli by sme určite ďalej vylepšovať našu stránku, ale aj vybavovanie vašich objednávok. Jednou z noviniek je, že zásielky odosielané Slovenskou poštou na adresu už budú doručované poštovnými kuriérmi a tak by mali byť doručené na ďalší pracovný deň po odoslaní od nás.

Už hneď začiatkom roka pribúdajú nové zaujímavé tituly – napr. novinka od i527 Šľachtická rošáda, knihu otca Marettu Sme vo víťaznom tíme, či pripravovaná novinka od autorov filmu War Room o sile strategickej modlitby pod názvom Dar modlitby.

A Kumran samozrejme nechce zaostávať a tak veríme, že už čoskoro bude v predpredaji kniha 10 000 dôvodov od známeho speváka, držiteľa Grammy Matta Redmana. Kniha je plná svedectiev z celého sveta, ako pieseň 10 000 reasons zasiahla ich srdce a pomohla zotrvať v chvále aj v komplikovaných situáciách. Zatiaľ aspoň malá ukážka:

„Pri čítaní príbehov odohrávajúcich sa v nemocniciach, väzeniach a na cintorínoch zistíte, že majú jedno spoločné: postavy týchto príbehov robia oveľa viac, než len spievajú akúsi pieseň. Stavajú svoje životy na pravde o Bohu a svoje slová dokazujú tým najjasnejším a najsilnejším spôsobom.

Tieto príbehy nám pripomínajú, že chvála a zvelebenie nikdy nie sú iba o piesňach. Spievať chvály môže byť silná vec, ale zakaždým sme povolaní svoju obeť zavŕšiť životom chvály.

Nech by sme spievali akokoľvek hlasno, tou skutočnou výzvou je podložiť našu obeť chvál životným štýlom zvelebenia. Keď naše skutky predstihnú slová. Keď naše životy zavážia viac ako piesne.

Nech vás táto kniha povzbudí k ešte hlasitejšej chvále nášho Pána Ježiša Krista! Matt Redman“

A prezradíme aj trochu viac – okrem nových autorov chystáme ďalšie knihy od tých obľúbených – tentoraz veľkonočnú od Maxa Lucada Zvolil si klince (zatiaľ pracovný názov), novú knihu Tessy Afsharovej a to, na čo asi najviac čakáte – 2. diel trilógie V znamení leva od Francine Riversovej – Ozvena v tme – niekedy začiatkom leta. Usilovne pripravujeme aj niečo pre teenagerov a možno aj jednu novú od slovenského autora, ale viac už neprezradíme.

Každopádne sa veľmi tešíme! Tím kumran.sk

 

Zdieľajte tento článok