Je tu tretia časť trilógie s názvom Istý ako úsvit

Zverejnené: 06.11.2017 14:53:48
Kategórie: Novinky

Veľmi sa tešíme, že vás dnešnými novinkami potešíme a skutočne o tom nepochybujeme :-). Spúšťame totiž predpredaj túžobne očakávanej poslednej časti trilógie V znamení leva od Francine Riversovej pod názvom Istý ako úsvit. Vzrušujúce osudy hrdinov z čias, keď moc Rímskej ríše dosiahla svoj vrchol a Cirkev vo svojom prvotnom zápale hrdinským ohlasovaním Kristovej radostnej zvesti zmenila tvárnosť sveta, v nej dostávajú nádherné zavŕšenie. Knihu si u nás môžete objednať v predpredajovej akcii do 20.11. 2017 (odosielame až po tomto termíne).

A nie len to! Každý, kto si u nás objedná knihu Istý ako úsvit, dostane od nás zadarmo jedinečný darček - krehký vianočný príbeh z pera Francine Riversovej Škatuľa od topánok. Zoznámite sa v ňom s Timmmym O´Neilom - chlapcom, ktorý si do svojho nového domova v pestúnskej rodine prináša so sebou tajomnú škatuľu. Obľúbený vianočný príbeh sa už stal klasikou a dotýka sa mnohých sŕdc silou jednoduchej vrúcnej detskej viery. Tento malý vianočný šperk nájdete len v našom obchode. 

Ak zvažujete kúpiť svojim blízkym ako obzvlášť exkluzívny dar celú trilógiu V znamení leva, vydržte, pripravujeme pre vás krásne darčekové balenie za zvýhodnenú cenu. Jeho predaj spustíme o dva týždne. Neprehliadnite veľmi zaujímavu akciu, ktorá umožňuje nakúpiť v našom obchode vybrané tituly až s 99% zľavou.

Prajeme požehnané novembrové dni ožiarené Ohňom, ktorý nezhasína. 

Istý ako úsvit - Francine Riversová

Zdieľajte tento článok