Knihy, ktoré nezaložíte do police


Zverejnené: 07.02.2018 17:45:31  |   Kategórie: Novinky

Pred niečo vyše rokom nám kolegov syn povedal, že by chcel, aby sme vydali nejakú knihu, ktorú by si mohol prečítať aj on. Naše deti nám vyrástli z Biblie pre drobčekov a uvedomili sme si, že kresťanskej literatúry pre vek 8 – 12 rokov je naozaj veľmi málo. A tak sme začali hľadať a zistili sme, že nielen na Slovensku. Ale niečo nás predsa len zaujalo.

A dnes to chceme ponúknuť malému slovenskému čitateľovi. Kniha Kráľovskí bojovníci je úvodným dielom novej série spisovateľky Priscilly Shirerovej, ktorá pred očami čitateľov oživuje neviditeľný súboj odohrávajúci sa v duchovnom svete. Xavier a Evan sa ako mnohí iní bratia neraz pobijú. Zistia však, že okolo nich prebieha oveľa väčšia bitka. A že sú na rade, aby sa do nej zapojili. Vstupujú do záhadnej krajiny zvanej Ahoratos. Tam stretávajú svojho sprievodcu Ruwacha, ktorého múdrosť a rady budú potrebovať, keď sa vrhnú do svojho prvého spoločného dobrodružstva. Od dnes v predpredaji so skvelou 20 % zľavou iba do 20. februára 2018. 

Autorku poznáme ako hlavnú hereckú postavu z filmu War Room (v českom dabingu film vyšiel pod názvom Váleční kabinet, u nás len knižne pod názvom Oratórium). Známou je však aj jej kniha Horlivosť o strategickom pláne pre vašu modlitbu. Keďže autorka je predovšetkým manželkou a matkou troch chlapcov, práve oni podnietili Priscillu vymyslieť príbeh o duchovnom boji, ktorý by pomohol novej generácii kráľovských bojovníkov vyrastajúcej pod jej strechou. A aj pod vašou.

A to nie je všetko – pre trochu starších vyhlasujeme spolu s portálom Cesta+ druhý ročník súťaže Napíšme spolu knihu. Prvý ročník skončil vydaním mimoriadne úspešnej série osobných príbehov Kvapky požehnania. Ak máte svedectvo o tom, že Boh je medzi nami a dotýka sa ľudí v našej blízkosti a trúfate si to dať na papier, tak neváhajte a zapojte sa. Presné podmienky nájdete tu.
Už teraz sa tešíme sa, že spolu s vami prinesieme knihu, ktorá nezapadne prachom v polici.

Martin za tím Kumran.sk

PS: Dnešný kompletný newsletter aj s prehľadom knižných noviniek za posledné dva týždne nájdete na tomto odkaze.

Zdieľajte tento článok