Nádej – darčeková kniha od Maxa Lucada

Zverejnené: 18.10.2017 16:03:13
Kategórie: Novinky

V septembri sme vám predstavili silnú trojku knižných noviniek, ktorú pre vás chystáme na túto jeseň. Tessu Afsharovú sme spustili na začiatku októbra s názvom Krajina mlčania. Kniha práve docestovala z tlačiarne na náš sklad (pozrite si jej prvé fotky na našom facebooku) a dnes máte poslednú šancu kúpiť ju s uvádzacou zľavou 20%.

Dnes predstavujeme druhý skvost. Darčekovú plnofarebnú inšpiratívnu knihu pre každodenný život s názvom Nádej od Maxa Lucada. Autorove najlepšie internetové postrehy, príbehy a objasňujúce úvahy o nádeji sa v nich spájajú s plnofarebnými fotografiami, ktoré vnášajú pocit pokoja, povzbudenia a vďačnosti do všedných dní i do dní naplnených bolesťou, dokonca aj do našich najlepších dní. Vynikajúca cena – vzhľadom na knižné prevedenie v tvrdých doskách, zamatovom lamine, plnofarebnej tlači všetkých strán a veľkom štvorcovom formáte knihy.

Začiatkom novembra spustíme predpredaj tretej časti trilógie V znamení leva od Francine Riversovej. V poslednej časti s názvom Istý ako úsvit sa do príbehu vracia germánsky bojovník Atretes, aby v ňom zohral hlavnú úlohu. Prezradím, že pre našich zákazníkov eshopu Kumran.sk pripravujeme darčekový box všetkých troch dielov trilógie. Viac info až nabudúce... 

Zdieľajte tento článok