Opäť rozdávame darčeky

Zverejnené: 07.11.2017 16:01:11
Kategórie: Oznamy

Aj tento rok máme pripravených niekoľko zaujímavých akcií. Takže poďme zaradom:

Sme veľmi potešení z vášho záujmu o knihu Francine Riversovej Istý ako úsvit, mnohí využili jedinečný predpredaj s darčekom zadarmo - krehkým vianočným príbehom z pera Francine Riversovej Škatuľa od topánok. Pre tých, čo to nestihli, máme však tiež zaujímavú ponuku - tento príbeh si môžete teraz kúpiť s výraznou zľavou - ak má vaša objednávka hodnotu aspoň 20,- € bez poštovného, môžete si 1 ks kúpiť za 2,- € a ak presiahne 40,- €, tak dokonca len za 1,- €. Zľava sa automaticky aplikuje po pridaní do nákupného košíka.

Aby to nebolo málo, každá objednávka nad 5,- € (bez poštovného) zadaná od 6.11. do 6.12. vrátane bude zaradená do súťaže Rok čítania zadarmo - 5 výhercovia od nás v budúcom roku dostanú všetky nové tituly z nášho vydavateľstva, ktoré vydáme v roku 2018, úplne zadarmo. Novinky prinášame v priebehu celého roka a takto vás budeme pravidelne zásobovať knihami. Tí zákazníci, ktorí sú u nás zapísaní na e-mailový odber noviniek, zvýšia svoju šancu trojnásobne - každá takáto objednávka bude zaradená do žrebovania až 3-krát. Ak ešte nie ste, tak to môžete urobiť cez tento odkaz. Žrebujeme 15.12.

No a čo môže byť viac ako 99 % zľava - Nakúpte teraz aspoň za 15,- € a k tomu vám dáme na všetky tituly z kategórie Akcia vydavateľstva Kumran.sk zľavu až 99 %. Príjemné nakupovanie.

Zdieľajte tento článok