Predstavujeme silnú trojku tejto knižnej jesene


Zverejnené: 25.09.2018 14:28:38  |   Kategórie: Novinky

Priatelia, máme za sebou náročné dni sťahovania sa na novú adresu. Po všetkých stavebných peripetiách sme prevzali zrekonštruovaný objekt a zriadili v ňom nový distribučný sklad nášho e-shopu. Zároveň sme vytvorili Zákaznícku zónu, kde si budete môcť prevziať vaše objednávky cez osobný odber a v príjemnom prostredí zóny si prelistovať aktuálnu ponuku top50 prípadne si sami browsovať na našej stránke. Ďalej do priestorov skladu vás však nepustíme. Dajte nám ešte pár dní na zabývanie sa a dotiahnutie drobností a po oficiálnej posviacke nás nájdete v novom šate na novej adrese. Vytešujeme sa z bezbariérovosti, priestrannosti a dostatku denného slnka. Bohu vďaka za tento ďalší míľnik, ktorý sa zapíše do histórie našej firmy.

Dnes mám tú možnosť predstaviť vám tri silné novinky, ktorými chceme zabojovať o vašu priazeň cez túto knižnú jeseň. Prvou z nich je Najväčší Dar od Ann Voskampovej. V prekrásnom dizajne je ukrytá hlboká adventná príprava na každý deň decembra až do samotných Vianoc. Zatiahnite spolu s autorkou na hlbinu a pripravte sa na podstatu Vianoc cez denné zamyslenia a úlohy. Predpredaj spustíme už o dva týždne (9. októbra). Kniha bude v tvrdej šitej väzbe s prebalom.

Druhou knihou bude titul Francine Riversovej. Túto najobľúbenejšiu autorku kresťanských románov nevynecháme ani tento rok. V úchvatnom románe Dielo majstra píše o hľadaní, o starých jazvách, o láske a odpúšťaní. Ponúka súčasný príbeh zasadený do prostredia Kalifornie. Predpredaj plánujeme spustiť 23. októbra. Aktuálne pracujeme na príprave do tlače.

Autor bestsellerov Max Lucado v najnovšej knihe Boh je s vami každý deň prináša 365 zamyslení a citátov z Písma. Kniha poslúži ako každodenná hmatateľná pripomienka, že Boh je s vami skutočne každý deň a sprevádza vás na každom kroku, pretože... on sám povedal: „Nezanechám ťa, ani neopustím“ (Hebr 13, 5). Rovnako ako nová Voskampová, aj Lucado bude v tvrdej väzbe a rovnako s dvojfarebným vnútrom. Ideálny darček. Predpredaj začneme v polovici novembra.

Veríme, že sme vás týmto našim edičným plánom na najbližšie týždne potešili. Ponúkame aj akciu 10% na 5 dní (do konca septembra) na titul Nezvyčajné manželstvo od Hunterovej.

Užite si prestrofarebnú paletu jesenných tónov. „Všetky knihy zožltnú, ale kniha prírody má každý rok nové, nádherne vydanie.“ — Hans Christian Andersen

Zdieľajte tento článok