Recenzia_Clara Jones: Milovaná


Zverejnené: 06.03.2019 10:58:20  |   Kategórie: Recenzie na cestaplus.sk

Clara Jones prichádza s knihou určenou pre ženy, ktoré v kolotoči svojich povinností zabudli na to, kým v skutočnosti sú.

Už len to, pomyslí si nejedna zástupkyňa ženského pokolenia. Ja? Ako by som mohla byť milovaná? Veď mám toľko chýb! Som nemožnou matkou, hriešnou ženou. Som… Zadrž. Odpoveď na otázku „kto som?“ odlož aspoň o deväť týždňov.

Presne toľko času potrebuješ, aby si prelúskala knihu Milovaná, ktorá je určená pre ženy. Nejde len o obyčajné čítanie, ale o delenie sa o cestu, ktorá Claru Jones priviedla k poznaniu Božej lásky.

Je to pozvanie, aby sme my, ženy, zatiahli na hlbinu. Načúvali Božiemu slovu a dali si odpoveď na otázky, ktoré nás prenasledujú v našom vnútri.

Ak prijmeme autorkino pozvanie, nezabudnime si pripraviť Sväté písmo a ceruzku. V študijnom materiáli, ktorý vydala, je dosť miesta na zapisovanie našej osobnej cesty s Bohom.

Pre koho je kniha určená?

  • Pre dokonalé matky, ktoré sa z času na čas hanbia za správanie svojich detí.
  • Pre ženy, ktoré bojujú s hnevom, pretože nie všetko ide tak, ako si to predstavovali.
  • Pre tie, ktoré túžia víťaziť, no v ich srdci vyhráva pocit frustrácie.
  • Pre nás, ktoré sme stratili radosť zo života a svoju vieru berieme ako niečo, čo jednoducho je.
  • Pre tie, ktoré prenasleduje otázka, čo si o nich pomyslia tí druhí.
  • Pre „snaživky“, ktoré chcú mať pod kontrolou každú situáciu.
  • Pre ženy unavené zo života i zo situácií všedných dní.
  • Pre teba…

Ako si na tom? Máš odvahu porozprávať sa o svojej situácii s Bohom? Načúvať jeho slovu vo Svätom písme? Posunúť svoj život iným smerom a odovzdať sa mu? Povedať, že mu jednoducho patríš a že si môže robiť s tvojím životom, čo chce?

Skôr ako sa rozhodneš pre tento krok, začítaj sa do knihy s názvom Milovaná. Zapisuj si myšlienky, ktoré sú ti blízke. Podčiarkuj si to, s čím súhlasíš, a spokojne prečiarkuj to, čo je ti proti srsti.

Uvidíš, že Boh mlčať nebude. Ukáže ti, na čo si už dávno zabudla, a premení aj tie všedné dni na nevšedné. A nielen to. Nebudeš už sama; tvoj manžel, deti, priatelia, známi sa stanú súčasťou príbehu, ktorý Boh napísal pre teba – pre svoju milovanú.

Viac na: https://www.slovoplus.sk/recenzia_clara-jones-milovana/


Zdieľajte tento článok