#recenzia_Kyle Idleman: Milosť je väčšia

Zverejnené: 06.11.2017 13:58:43
Kategórie: Recenzie na cestaplus.sk

Milosť je väčšia ako všetko, najmä to ťažké a boľavé, čo vo svojom živote prežívate. Ale naozaj? Veď to tak často vidíme, cítime opačne!

„Dbajte o to, aby nikto nepremeškal Božiu milost.“(Hebr 12, 15) Z veršu apoštola Pavla vychádza autor pri písaní knihy Milosť je väčšia.

MILOSŤ väčšia ako naše chyby, zranenia i životné okolnosti.

MILOSŤ väčšia ako vina, výčitky i zúfalstvo.  

MILOSŤ prinášajúca oslobodenie, prevyšujúca nenávisť i sklamanie a mocnejšia ako slabosť.

MILOSŤ – tá, ktorá dokáže premeniť zranenia na požehnanie.

Keď ju premeškáme, začína v nás rásť koreň horkosti. Nie je otázkou teórie, ale praxe. Nemôžeme ju pochopiť vysvetľovaním, ale skúsenosťou.

Milosť, ktorá neignoruje hriech, netvári sa, že neexistuje a nestal sa, ale je väčšia ako hriech, ide ďalej. Čím väčšmi si uvedomujeme ohavnosť hriechu, tým väčšmi dokážeme oceniť krásu Božej milosti v našom živote. Ak sa cítime nie až takí zlí, milosť pre nás nebude až taká dobrá.

Neexistuje nič, čo by milosť nemohla premeniť. Nič. Som horšia, ako si vôbec dokážem pripustiť, ale Božia milosť je naozaj väčšia, ako si vôbec dokážem predstaviť.

Táto kniha prináša nádej. Nádej, že čokoľvek, sa v mojom živote deje, nech je to akokoľvek ťažké, beznádejné a zdrvujúce, Božia MILOSŤ JE VÄČŠIA. Vždy. Bez výnimiek.

Vstúpte do intenzívneho kurzu milosti!

Viac na: http://www.cestaplus.sk/cestaplus/clanok/2017-11-13-recenzia-kyle-idleman-milost-je-vacsia
© Copyright www.cestaplus.sk

Odkazy na produkty

Zdieľajte tento článok