Jeden rok čítania zadarmo


Zverejnené: 26.11.2018 12:35:28  |   Kategórie: Oznamy

SÚŤAŽ UKONČENÁ 6.12. 2018 o 13:13 hod.

 

Ďakujeme za parádnu účasť v súťaži Jeden rok čítania zadarmo. Veľmi si vážime váš záujem o našu budúcoročnú produkciu – je to pre nás záväzok aj naďalej prinášať kvalitnú a pútavú knihu, ktorá v sebe nesie silné posolstvá viery a nádeje. Z celkovo vygenerovaných 1469 súťažných kódov bolo 106 vyradených zo súťaže kvôli duplicite niektorých hlasujúcich. Takže elektronické žrebovanie prebehlo spomedzi 1363 unikátnych hlasujúcich. Šťastie sa tento rok usmialo na týchto troch výhercov:

1. Simona V. s kódom 029be8w

2. Juraj Ch. s kódom cc5e38w

3. Anna Z. s kódom 61b908w

Gratulujeme, budeme sa navzájom kontaktovať v messenger správe alebo e-mailom (podľa toho odkiaľ ste hlasovali). Požehnaný deň sv. Mikuláša! Tím Kumran.sk

x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x


 

Spúšťame mega súťaž Jeden rok čítania zadarmo! Traja výhercovia od nás dostanú všetky nové tituly z nášho vydavateľstva, ktoré vydáme v roku 2019 úplne zadarmo. Novinky prinášame v priebehu celého roka a takto vás budeme pravidelne zásobovať knihami.


Ako sa súťaže zúčastniť?

Vyzdvihnite si kód (nižšie pod textom) a vložte ho pod tento status na našej facebookovej fanpage. Ak nemáte svoje konto na facebooku, kód pošlite mailom na sutaz@kumran.sk. Žrebujeme na Mikuláša 6. 12. 2018 troch výhercov.

 

Súťažný kód na skopírovanie na FB: 

 

Jeden rok čítania zadarmo

Vianočné kategórie

Zdieľajte tento článok