Silná trojka z našej dielne na túto knižnú jeseň

Zverejnené: 20.09.2017 16:30:21
Kategórie: Novinky

Dnes trochu pootvoríme dvere do našej vydavateľskej dielne a prezradíme čo pre vás chystáme na túto jeseň. Čaká vás silná trojka našich najčítanejších autorov. Tu je malá upútavka:

Tessa Afsharová si pre vás pripravila nový titul, ktorý sme v našom jazyku nazvali Krajina mlčania. Keď sa po krajine rozletia chýry o mužovi, ktorý vraj lieči dotykom rúk, Elianna sa neodváži premeškať šancu... Viac prezradíme v ukážke, ktorú plánujeme zverejniť už o dva týždne a spustíme jej predpredaj – na našej stránke - s tradične skvelou uvádzacou zľavou 20%.

Maxa Lucada tiež predstavovať nemusíme. Pripravujeme darčekovú plnofarebnú inšpiratívnu knihu pre každodenný život s názvom Nádej.  Čitatelia budú chcieť mať tieto slová poruke a vracať sa k nim, aby sa nádej pevne zakorenila v ich vnútri a prenikala čoraz hlbšie do ich sŕdc.

Tretiu časť trilógie V znamení leva od Francine Riversovej sme pôvodne plánovali až v budúcom roku. Avšak čitateľský "ošial", ktorý nastal po vydaní prvého dielu nás podnietil ku zaradeniu plných obrátok, aby sme v tomto roku zvládli priniesť druhý aj tretí diel. Poslednú časť s názvom Istý ako úsvit plánujeme spustiť v druhej polovici novembra. V tejto poslednej časti trilógie sa do príbehu vracia germánsky bojovník Atretes, aby v ňom zohral hlavnú úlohu.

Na ktorú z nich sa tešíte najviac? Odpovedať nám môžete tu. Ďakujeme za každú reakciu.

Pripomíname, že našu aktuálnu novinku Ann Voskampovej Cestou zlomenosti si môžete u nás kúpiť s predpredajovou zľavou 20% už len do zajtrajšieho večera. V rebríčku best už je TOP3. 

Zdieľajte tento článok