Urobte v knižnici miesto pre skutočný skvost:

Zverejnené: 16.05.2017 11:18:41
Kategórie: Novinky

Tak a je to konečne tu :-)
Spúšťame predpredaj druhej časti trilógie Francine Riversovej V znamení leva s názvom Ozvena v tme
Od momentu vydania prvej časti - Hlas vo vetre, ste nás doslova zasypali emailovými otázkami ohľadom termínu vydania ďalšieho dielu. Viem, o čom hovorím, na vaše emaily totiž odpovedám. Nikdy v histórii Kumranu nebolo čakanie na knihu také túžobné a netrpezlivé. Vtipne to vyjadrila čitateľka Lenka, pred dvoma týždňami nám napísala:
"Som Vám veľmi vďačná, že nám druhú časť trilógie V znamení leva prinesiete už začiatkom leta. Ľutujem len to, že som čítanie Hlasu vo vetre neodložila na neskôr. Vydržať do júna bude neúnosné." Ďakujeme Lenke a ako odmenu za jej úprimnosť jej pošleme Ozvenu v tme zadarmo.
 
Okrem toho máme za posledné týždne veľa nového. Sympatické tričká až do najväčších rozmerov, pre gitaristov krásne trsátka, doplnené zásoby olejov na pomazanie z Izraela, nové knihy a DVD.
 
A na záver ešte myšlienka Jána Zlatoústeho, ktorú som našla v knihe Richarda Wurmbranda: V Božím podzemí. Keby spolu závodili dva záprahy, jeden ťahaný koňmi Spravodlivosť a Pýcha, druhý Hriech a Pokora, myslím, že druhý by sa dostal do neba prvý.
 
 
Ozvena v tme

Zdieľajte tento článok