Vydávame sa na Anjelskú misiu

Zverejnené: 04.04.2018 11:31:14
Kategórie: Novinky

Vydávame sa na Anjelskú misiu 

Svätý Pavol v liste Hebrejom píše: „Nezabúdajte na pohostinnosť, lebo niektorí takto prijali ako hostí anjelov, a ani o tom nevedeli“ (Hebr 13, 2). Tento citát si autorka Karen Kingsbury zvolila ako námet na napísanie série románov pod názvom Anjelská misia. Dnes vám naše vydavateľstvo prináša prvú knihu s rovnomenným názvom v 20% predpredaji.

Karen môžete poznať z kníh Medzi nebom a morom (2013) a Most (2017). Jej príbehy sú skôr zamerané pre mladšiu generáciu, autorka svojím jazykom silno zasahuje aj knihomoľov z radov tínedžerov. Táto séria bude teda ideálnym darčekom aj pre birmovancov. 

Je tu nová kolekcia kresťanských tričiek a spolu s ňou mega akcia 1+1!

Od 4. 4. do 30. 4. 2018 prinášame akciu Tričko 1+1 zadarmo – ak si vyberiete nový model trička z tejto kategógie Oblečenie, dostávate 100% zľavu na jedno tričko zo staršej kolekcie v kategórii Výpredaj oblečenia. Pozor - zľava bude v košíku vypočítaná a uplatnená až po prihlásení do Vášho konta, resp. zadaní osobných údajov pri nákupe bez registrácie.

Okrem toho je tu aj nová kolekcia bižutérie a chutné kľúčenky s patrónmi. A pripomíname, že o pár dní sa končí možnosť prispieť do druhého ročníka literárnej súťaže Napíšme spolu knihu.

Prajeme vám veľkonočnú radosť. Radosť, ktorú vám nikto a nič nevezme ani nevytrhne zo srdca.   

Odkazy na produkty

Zdieľajte tento článok