Vyhodnotenie literárnej súťaže – zoznam výhercov


Zverejnené: 08.06.2018 08:46:10  |  

Máme za sebou veľmi zaujímavé, ale zároveň dosť náročné obdobie čítania a hodnotenia 65 príspevkov, ktoré splnili podmienky a boli zaradené do súťaže. Zaujímavé preto, lebo sme sa mohli dotýkať osudov mnohých ľudí, vidieť Božie pôsobenie v ich životoch, poplakať si a zasmiať sa s nimi. Náročné preto, že je ťažké takéto zásadné a osobné veci ohodnotiť na číselnej škále. Nakoniec to však všetci porotci dokázali a na základe týchto hodnotení sme vytvorili rebríček. Prvých dvadsať príbehov (už vieme ktorých) vytvorí našu novú skvelú knihu. O tom, či sa jednotlivé príspevky stanú jej súčasťou, sme v posledných dňoch informovali všetkých autorov. V tomto momente komunikujeme s autormi víťazných príspevkov a po dohode s nimi zverejňujeme ich zoznam.
 
Je to horkosladké obdobie. Horké preto, že sme v týchto dňoch sklamali viac ako 40 autorov, ktorí si dali námahu a často nemalú, aby sa podelili s kúskami vlastného života. Ani pre nás nebolo príjemné im oznámiť správu o tom, že sa nakoniec ich dielo súčasťou knihy nestane. Sme im vďační rovnako ako autorom víťazných príspevkov a veríme, že neviditeľným ale o to dôležitejším spôsobom spôsobom mala ich námaha naozaj zmysel.
Ale je aj sladké, lebo naša kniha sa už začína vynárať z hmly, nadobúda kontúry a to čo sa pred nami objavuje je vzdrušujúca krásna mozaika, plná drámy a skutočného života. Boh nás teší, Boh nás sýti a učí nás lietať a vy ste o tom vydali svedectvo.
 
Dar od Boha – Terézia Strmeňová
Zázrak Božieho milosrdenstva – František Fedor
Keď padnete na dno, cesta vedie iba hore... – Dagmar
Sviatočný deň – Eva Masná
Čriepky – Barbora Jarinová
Vtedy ma to zasiahlo – Zuzana Karabínová
Podobenstvo o obrúčke – Miroslava Vašová
Môže Božia láska zachrániť každého? – Veronika Angela Pokojná
Ale Pán nebol vo vetre – Mária Golejová
Ďakujem, že si... – Martina Sabová
Moje milované dcéry! – Veronika Zamkovská 
Strom života – Mária Majcherová
Keby si nikomu nechýbala... – Ľudmila Matúšová
Dokáž to! – Romana Kolarovičová
Pokoj a láska – Patrícia Mičúchová
Dotyk Lásky cez lásku – Martina Bánošová
Vianočný zázrak – Milan Škvarenina
V Božej prítomnosti – Iveta Morvayová
Verný Boh – Mária Kováčová
Sila Modlitby a Božej lásky k nám – vďačná sestra Anička 
 
Gratulujeme! Aktuálne pracujeme na poslednej korektúre knihy. Jej názov bude Vánok požehnania a predpredaj spustíme 1. augusta 2018. My sa už nevieme dočkať! :-)

Odkazy na produkty

Zdieľajte tento článok