Vzplanie tu Oheň


Zverejnené: 16.05.2018 12:47:16  |   Kategórie: Novinky

Blíži sa Turíčna nedeľa a spolu s ňou aj naša túžba po novom vyliatí Božieho Ducha na našu zem. Dnes vám okrem knižných noviniek posledných dní chceme predstaviť zopár zaujímavých akcií.

Prvou z nich je evanjelizačný seminár Oheň v Prešove. Hlavným rečníkom bude Ulf Ekman,ktorého netreba veľmi predstavovať. V spolupráci s organizátormi pripravujeme na túto konferenciu jeho útlu knižku Vezmite a jedzte, ktorej predpredaj spustíme už koncom mája. Ekmanovo nákazlivé rozprávanie nás vedie k znovuobjaveniu nášho pokladu Eucharistie a povzbudzuje nás tým, že stôl Pánovho tela a krvi považuje za miesto, okolo ktorého sa môžu zjednotiť kresťania všetkých denominácií. Veríme, že na tejto akcii sa osobne stretneme aj s vami.

V spolupráci s Pápežskou nadáciou ACN Slovensko (Kirche in Not) podporujeme kampaň India 2018 o sile Dalitských žien. V nádhernom prostredí Spišskej Kapituly sa bude tento víkend konať 6. ročník kultúrno-duchovného festivalu Spišský Jeruzalem, na ktorý vás pozývame.

Kompletný prehľad knižných noviniek nájdete v aktuálnom newslettri - kliknite tu.

Duchu Svätý, bezodná pokladnica milosti, nauč ma správne využívať drahocenný čas. 

Duchu Svätý, ktorého bohatstvo nikto nespočíta, nauč ma čeliť zbytočným predstavám a myšlienkam.

(Z litánií ku Duchu Svätému)

 

PS: Gratulujeme p. Zuzane Dorkovičovej ku výhre v každomesačnej súťaži recenzií (za recenziu na titul V srdci mi znie) a posielame jej poukážku na 15,- € na voľný nákup v našom obchode.

Odkazy na produkty

Zdieľajte tento článok