Získajte knihu alebo 10% zľavu výmenou za vašu recenziu


Zverejnené: 15.03.2019 14:08:18  |   Kategórie: Oznamy

Vieme, že nemálo z vás, ktorí radi čítate, aj radi píšete a to sa nám hodí :). Ak nemáte nič proti tomu, chceli by sme vás pozvať do vzájomne výhodnej spolupráce. Vytvorili sme pre vás tieto dve možnosti:

Ak vás nejaká kniha z našej ponuky oslovila, odporučte ju na facebooku a dostanete od nás 10% zľavu na nákup v našom obchode.


1. Recenzia na facebooku. V prípade, že ste prečítali niektorú z kníh v ponuke nášho obchodu a zapáčila sa vám natoľko, že by ste ju boli ochotní doporučiť aj svojim priateľom v statuse na facebooku - môžete napísať recenziu, ktorá bude mať minimálne 160 slov a uverejniť ju na svojom facebookovom konte s presmerovaním na recenzovanú knihu v našom obchode a zároveň uverejniť tú istú recenziu aj na našej stránke kumran.sk, následne nás na ňu upozorniť emailom na kumran@kumran.sk a my vám odošleme poukážku na 10% zľavu z ceny produktov na jeden nákup v našom obchode.

(Podmienkou pre tento druh recenzie je mať konto na facebooku.)

 

Ak chcete dostať knihu z nášho vydavateľstva úplne zadarmo, zapojte sa do nášho recenzného programu na portály storpic.com

 

2. Recenzia na vašom blogu. V prípade, že sa ste naslovovzatý knihomoľko a chcete do recenzovania kníh pustiť energickejšie a preto sa chystáte vytvoriť si, alebo už máte vytvorený vlastný blog, môžete sa prihlásiť na recenzovanie niektorej z našich kníh (a nielen našich) cez recenzný portál storpic.com. V takomto prípade od nás dostanete knihu, ktorú máte záujem recenzovať zadarmo výmenou za minimálne 500 slovný blog a jednu kratšiu recenziu uverejnenú v našom obchode kumran.sk a v obchode martinus.sk. Presnejšie podmienky (kľúčové slová a vyžadovaný spätný odkaz) nájdete pri konkrétnom produkte priamo na stránke storpic.com.

(Podmienkou pre tento druh recenzie je mať vlastný blog.)

 

Ak sa vám to zdá príliš komplikované, verte nám, je to len prvý dojem. V skutočnosti to nevyžaduje až tak veľa a obľúbená kniha či 10% zľava môžu byť vaše a zároveň sa o dobrej knihe dozvie vďaka vám viac ľudí. Ak sa chcete do toho pustiť, ale vám niečo ohľadom tejto našej symbiotickej spolupráce nie je jasné, napíšte nám na našu mailovú adresu kumran@kumran.sk a my vám naozaj radi odpovieme.

Vymeníme knihu za vašu recenziu – Kumran.sk

Zdieľajte tento článok