Eliáš v Jeruzalémě Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Väzba:
tvrdá
Jazyk:
český
Rok vydania:
2017
Počet strán:
224
Formát:
A5

Eliáš v Jeruzalémě

Pokračovanie slávneho duchovného románu Apokalypsa je Eliáš v Jeruzalémě. Nenechajte si ujsť ďalšie brilantné dielo autora Michaela D. O’Briena.

Druhý díl, v němž drama vrcholí, se odehrává během pouhého jednoho týdne na omezené ploše palestinských autonomních území a státu Izrael. Karmelitán, stíhaný pro vraždu, kterou nespáchal, nyní přichází v utajení do Jeruzaléma, aby se zde znovu postavil Prezidentovi, pokusil se ho přivést k pokání a varoval před ním lidstvo. Prozřetelnost chystá otci Eliášovi setkání s hříšníky i světci a připravuje ho na poslední konfrontaci s Mužem hříchu, který právě hodlá završit svou spanilou jízdu směrem ke světovládě. Do velké události na Chrámové hoře zbývá osm dní.Dostupnosť: Tento produkt je momentálne vypredaný

Bežná cena 11,90 €

Cena Kumran.sk 11,07

Zľava - 7% (0,83 €)

» Pridať do wishlistu

Posledné kusy – výpredaj

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Lenka dňa 23.01.2018
5
Po prečítaní prvého románu ma pokračovanie nesklamalo, ako sa to stáva u niektorých kníh. Zaujímavý dej a vykreslenie úplnej oddanosti hlavných postáv Pánovi času a dejín.
Mariana K. dňa 11.01.2018
5
Výborná kniha.Dej má spád.Záver bol zaujímavý.Prvý diel Apokalypsa sa mi páčil ešte viac. Odporúčam prečítať si obe knihy.
Juraj Ľ. Kubiš dňa 28.12.2017
5
Skvelá kniha, ktorá sa číta jedným dychom. Vynikajúco zakončuje príbeh a drámu o. Eliáša z prvého románu Apokalypsa. Veľmi ju odporúčam a ďakujem vydavateľstvu Hesperion za jej vydanie.
Strana: 1