Elegantná pretvárka Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Väzba:
tvrdá
Jazyk:
slovenský
Rok vydania:
2017
Počet strán:
336
Formát:
A5

Elegantná pretvárka

Pokračovanie príbehu z regentského obdobia od autorky Kristi Ann Hunter - Elegantná pretvárka ponúkne čitateľom emočne pôsobivý dej, založený na fikcii, avšak plný romantiky. 

Dobre sa vydať. To bol odjakživa sen Lady Georgíny Hawthornovej. Roky neúnavného plánovania svojej debutantskej sezóny ubehli ako voda. Očakávania plné úspechu sa snúbia s výberom toho pravého spomedzi všetkých džentlemnov. 

Colin McCrae je bohatý muž s nespočetnými obchodnými kontaktmi, no bez titulu. Napriek mnohým pozvánkam, ktoré dostáva, sa nikde necíti byť prijatý. V budúcnosti sa plánuje oženiť, no iste nie za povrchnú ženu, akou je Lady Georgína, ktorá nehľadí ďalej ako na výzor a spoločenské postavenie človeka. 

Georgína však pod dokonalou fasádou skrýva nemilé tajomstvo, ktoré je tým skutočným dôvodom jej honby za skvelým spoločenským postavením. Colin teraz nemá ďaleko odhaliť to, čo chce ona udržať za každú cenu v tajnosti. 

„Ak hľadáte ľúbostný príbeh z obdobia anglickej Regencie, ktorý vás na niekoľko hodín prenesie inam, toto je tá správna kniha pre vás!“ – USAToday.com, blog Happy Ever After

Dostupnosť: Tento produkt je momentálne vypredaný

Bežná cena 11,90 €

Cena Kumran.sk 11,07

Zľava - 7% (0,83 €)

» Pridať do wishlistu

  • Šľachtická rošáda

    10,52 €

    11,07 €

    -5%

    Pridať

Spolu iba za

11,07 €

Pripravujeme na rok 2019

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
janka S dňa 13.11.2018
4
Po prečítaní prvej knihy Šľachticka rozšáda, bola táto druha kniha trochu zopakovaním, ale ako píšu ostatní, rozbehlo sa to. Mňa na tejto knihe povzbudila aj túžba Georginy a ostatných členov rodiny čítať si Bibliu. Trochu ma vyrušovali preklepy :)
Antonia L dňa 18.09.2018
5
Krásna nenáročná kniha.Oddychovka pri ktorej človek vypne a odreaguje sa.Vrelo odporúčam.
Mária V. dňa 03.05.2018
5
Veľmi ma zaujalo, že dej sa v podstate opakoval, len z iného pohľadu. Autorka poukázala na to, že vonkajšok mnoho krát klame a svoje nedostatky sa snažíme skryť. Krásna kniha, zaujala ma rovnako ako aj prvá časť.
Slávka K dňa 18.02.2018
5
Úžasná kniha, v ktorej autorka chce isto povedať, že nemožno nikoho súdiť za to ako sa navonok javí, že za tým môže byť čosi skryté, ako u hlavnej hrdinky to bol jej komplex a s tým spojené vedomie, že nie je Bohom milovaná. Krásne to končí tým, že okem ľudskej lásky spozná aj tú Božiu.
Janka P dňa 13.02.2018
5
krásny nenáročná kniha, aj mňa druhý diel zaujal o čosi viac
Strana: 12