bláznivá láska Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

bláznivá láska

Francis Chan · Vydavateľstvo: Kumran.sk

Boh je láska...bláznivá, neúnavná, všemocná láska

Pýtali ste sa niekedy, či vám niečo podstatné neuniká?
Môže sa vám to zdať bláznivé! Boh celého vesmíru – tvorca dusíka, borovicového ihličia, galaxií a stupnice e mol – nás miluje radikálnou, bezpodmienečnou a sebaobetujúcou sa láskou. A aká je naša reakcia na ňu? Chodíme do kostola, spievame piesne a snažíme sa nepoužívať vulgárne výrazy.

Či ste si to takto pre seba sformulovali, alebo nie... všetci vieme, že niečo nie je v poriadku.

Netúžite v hĺbke srdca zmeniť tento stav?
Netúžite mať skutočnú vieru, ktorá vie pre problémy tohto sveta nájsť konkrétne, možno radikálne riešenia? Boh vám ponúka vzťah vášnivej lásky. Pretože riešením náboženskej ľahostajnosti nie je usilovať sa úzkostlivo dodržiavať zoznam príkazov a zákazov. Zmeníte to, iba ak sa do Boha zamilujete. A keď sa stretnete s jeho láskou, ako to opisuje Francis Chan, už nikdy nebudete ako predtým.

Pretože ak sa do niekoho vášnivo zamilujete, zmení sa celý váš život.

 

Viac informácií o knihe a videá k jednotlivým kapitolám nájdete na:

http://www.kumran.sk/blaznivalaska/

"S naliehavosťou prameniacou z túžby prebudiť spiacu Cirkev, ktorá uviazla v pohodlných kompromisoch, bláznivá láska zasahuje podstatu problému a vyvoláva vo vás túžbu po bližšom vzťahu s neporovnateľným Ježišom." (Louie Giglio, riaditeľ Passion Conferences)

O autorovi

Francis Chan je pastorom cirkevného zboru Cornerstone Church v Simi Valley v Kalifornii. Okrem iného založil Eternity Bible College a je členom správnej rady fondov Children´s Hunger Fund a World Impact. Francis často prednáša univerzitným študentom po celej krajine, pričom jeho vyučovanie vychádza priamo z Biblie. Jeho túžbou je vidieť v Cirkvi viac úprimnej lásky k Ježišovi. Žije v Kalifornii spolu so svojou ženou Lisou a štyrmi deťmi.Úplne vypredané

Bežná cena 4,90 €

Cena Kumran.sk 2,01

Zľava - 59% (2,89 €)

» Pridať do wishlistu

Druhý ročník literárnej súťaže

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
JAna Gasparikova dňa 21.10.2013
3
Je to pisane takym americkym bombastickym nadsenym sposobom. Velmi zalozene na emociach. Ale pripomina,
co Boh pre nas urobil.
Lenka Olšavská dňa 29.08.2012
5
Táto kniha vo mne vyvolala úplne nový pohľad na lásku ako takúa na vnímanie Božej lásky k nám. Ak chcete viac jednoznačne vrelo odporúčam. Je tam veľa príbehov obyčajných ľudí, ktoré motivujú aj nás dať Boha na jediné a to prvé miesto v živote. Lebo nič nie je nemožné tým, ktorí veria... :)
Kristina Hulinova dňa 13.12.2011
5
Tak tato knizka je uzasna. Ked som sa cerstvo obratila sestra mi ju kupila a myslim,ze vtedy som nic ine nemala pocuvat len to aka je neuveritelna Bozia laska.
Tato kniha je pre mna zmenou mojho zivota a pochopenia lasky. Nadherne citaty, ktore si este dodnes citam. Je uzasna o poznani Bozej lasky a hodnote lasky. Odporucila by som ju kazdemu citat,kto ma problem s prijatim vlastneho ja.
Eva Litavszká dňa 17.11.2011
5
Toto je veľmi dobrá kniha, hlavne pre každého novo veriaceho. Myslím, že by si ju mal prečítať každý, kto nedávno uveril v pána Boha, predtým ako sa dá pokrstiť. Otvára totiž oči, čo naozaj znamená byť pravým kresťanom. Ja som novo veriaca a mne veľmi pomohla si uvedomiť veľa vecí. Ale samozrejme ju odporúčam nie len novo veriacim, ale aj ostatným.)
Margaréta Medová dňa 06.10.2011
5
Kniha sa mi veľmi páčila, podaná zrozumiteľným štýlom. Milujúci Boh ponúka milujúci vzťah a nenásilne očakáva na našu reakciu. Pisateľ knihy zaujímavým spôsobom otvára svoje srdce pre Ježiša, pretože Ho začína spoznávať cez Božie Slovo úplne iným spôsobom. Necháva na seba pôsobiť Ducha Svätého, bez ktorého nemôže nik pochopiť hĺbku Božej lásky, ani opätovať ponúkaný vzťah zo strany Boha. Do všedného dňa ma oslovila myšlienka:
Urobte niečo pre Pána Ježiša, niečo len tak, hocijakú maličkosť, len nech je to urobené pre Neho. Napr. kúpiť pár banánov a zaniesť susedovi...
Zamilovať sa, a to bláznivo, do samého Boha, totálne mení život človeka. Nikdy som to zatiaľ neoľutovala.
Strana: 1234