90 minút v nebi

Don Piper · Vydavateľstvo: Kumran.sk
90 minút v nebi Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Väzba:
mäkká
Jazyk:
slovenský
Rok vydania:
2011
Počet strán:
176
Formát:
A5

SKUTOČNÝ PRÍBEH O SMRTI A ŽIVOTE.

Išiel som asi osemdesiatkou, pretože som to tam nepoznal. V aute bolo chladno, a tak som mal schúlené ramená. Kvôli vetru sa človeku zdalo, že je ešte chladnejšie ako v skutočnosti. Vytrvalý dážď sa zmenil na prietrž mračien. Kiežby som už bol v Alvine! Asi o 11:45, krátko predtým, ako som mal prejsť východným koncom mosta, čelne do mňa narazil americký kamión, keď sa vyhýbal cez stredovú čiaru.


Zomrel som osemnásteho januára 1989. O niekoľko minút sa na miesto nehody dostali záchranári. Keď mi nenahmatali pulz, vyhlásili ma za mŕtveho. Prikryli ma plachtou, aby som neupútaval pozornosť okoloidúcich, kým oni budú prezerať zranenia ostatných. Ich prítomnosť som nevnímal,
ani nikoho okolo seba.

Keď som zomrel, nešiel som cez dlhý, tmavý tunel. Nevnímal som, že by som sa strácal, ani som sa nevracal späť. Nemal som pocit, že by sa moje telo prenášalo do svetla. Nepočul som hlasy, ktoré by na mňa volali ani nič podobné. Pamätal som si pohľad na most a na dážď, a zrazu ma obklopilo svetlo, také žiarivé, že sa to pozemsky nedá pochopiť ani opísať. Iba takto. A uvedomil som si, že som v nebi.

„Donov príbeh mi pripadá v mnohých prípadoch odlišný od jemu podobných. Don totiž o svojom zážitku v nebi dlho nikomu nepovedal. Neopisuje žiadny tunel, do ktorého šiel a podobne. Čítala som už pár kníh o ľuďoch, ktorí boli v nebi, no zatiaľ ani jeden nerozprával o nebeskej hudbe.“ Celú recenziu od našej čitateľky nájdete na jej blogu, kliknite tu.


„Túto knihu mi dal istý môj priateľ okolo polnoci. Okolo tretej ráno som ešte čítal. Príbeh je vskutku inšpiratívny. Rozširuje poznanie a prináša hrejivý a prirodzený pocit istoty.“ – Donald Miller, autor knihy Blue Like Jazz (Smutný ako jazz)

Úplne vypredané

Bežná cena 6,90 €

Cena Kumran.sk 4,00 €

Zľava - 42% (2,90 €)

» Pridať do wishlistu

 • Boh nie je mŕtvy

  7,95 €

  8,37 €

  -5%

  Pridať
 • Zakázaný žiaľ

  8,65 €

  9,11 €

  -5%

  Pridať

Spolu iba za

4,00 €

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Peter dňa 15.03.2018
5
Hodnotím tuto knihu na sto %,napínavý začiatok.Koniec sa mi tiež veľmi páci.Potvrdzuje skutočnosť,ze to nieje nejaký výmysel.
Dominika T dňa 17.11.2017
4
skvelá kniha, pri jej čítaní som cítila pokoj, radosť a nádej a utvrdila som sa v tom, aké krásne veci nás čakajú v nebi:)
Lucia P dňa 23.08.2017
5
Silná, putavá, skutočná... Nebo existuje.
Jana M dňa 23.03.2017
5
jankamin: odporúčam ....je veľkým povzbudením a príjemným čítaním ..
Viktória T dňa 19.01.2017
5
Všetkým odporúčam túto knihu. Je veľmi zaujímavá a dobre spracovaná :)
Strana: 12345

K tomuto produktu existuje súvisiaci článok: