Posadnutý diablom Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Posadnutý diablom

Francesco Vaiasuso · Vydavateľstvo: Don Bosco

Skutočný príbeh a svedectvo autora knihy Posadnutý diablom Francesca Vaiasusa ponúka čitateľovi originálny a komplexný prípad posadnutia diablom a vexácie.

Francesco sa narodil v roku 1971 v meste Alcamo na Sicílii. Oženil sa a so svojou manželkou Danielou vedú spoločne rodinnú galériu. V roku 2002, keď mal tridsaťjeden rokov, navštívil kňaza – exorcistu otca Mattea La Gruu a jeho život preťalo veľké nečakané odhalenie. Po modlitbe exorcizmu zistili, že sa jeho tela zmocnil satan a dvadsaťsedem légií démonov. Od tej chvíle začal každodenný boj so silami temnoty…

Francesco Vaiasuso je jeden z tých zriedkavých prípadov, keď diabol konal mimoriadnym spôsobom. Francesco trpel psychicky i fyzicky. Keď ho diabol posadol, ovládol len jeho vôľu, nie však jeho rozum a pamäť. To Francescovi umožnilo vnímať, čo sa v ňom deje, a pozoruhodne jasne si to zapamätať.

Umožnilo mu to napísať túto knihu, pri ktorej máte možnosť spoznať utrpenie, ktoré môže Zlý spôsobiť človeku – osem rokov mučenia a bojov s diablom. Francesco sa však postupne celkom uzdravil, hoci neabsolvoval žiadnu farmakologickú či psychoterapeutickú liečbu – vďaka zásahu Krista v osobe exorcistu zažil oslobodenie od Zlého a od jeho mnohorakých pustošivých a zničujúcich účinkov.

Kniha takisto ponúka hodnotné svedectvo o sile modlitby, rodiny a spoločenstva. Spoluautorom tejto knihy je známy taliansky novinár a spisovateľ Paolo Rodari.

„V mene Ježiša Krista ťa žiadam, aby si mi povedal pravdu: si sám alebo sú s tebou ďalší?“
Odpoveď, ktorá zo mňa vyjde, je nepredstaviteľná, ale ten, čo je vo mne, ju nemôže pred autoritou otca La Gruu nevysloviť. „Dobre, Matte, poviem ti to.“
V sakristii vládne ťaživé, ponuré ticho, až kým nezaznejú slová, ktoré ohromia všetkých prítomných. „Nie som sám,“ odpovie, „je nás dvadsaťsedem légií.“

Počet strán: 294 strán
Väzba: brožovaná
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania: 2014Úplne vypredané

Bežná cena 8,90 €

Cena Kumran.sk 8,28

Zľava - 7% (0,62 €)

» Pridať do wishlistu

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Alžbeta STrelcová dňa 01.12.2014
5
..úžasná kniha,človek si pri nej uvedomí akú veľkú moc má modlidba.Mala som veľa-krát zimomriavky,no nie zo strachu ale z uvedomenia si,ako veľmi nám vie pomôcť láska a dôvera v Boha.Ďakujem za možnosť prečítať si túto knihu.
Eva Lamancová dňa 24.11.2014
5
..veľmi dobre sa číta, je to ľahké čítanie, keďže je to príbeh, nič odstrašujúce...kladie dôraz na potrebu a moc modlitby, moc sviatostí, moc Kristovho mena...ukazuje nebezpečenstvo a ničotu, ktorú so sebou prináša zlo...koniec koncov ak je Boh za nás, kto teda môže byť proti nám?..
Strana: 1