To keby sme vedeli... pred svadbou! (prvé vydanie) Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

To keby sme vedeli... pred svadbou! (prvé vydanie)

Gary Chapman · Vydavateľstvo: Porta libri

Väčšina ľudí venuje neporovnateľne viac času príprave na svoje budúce povolanie, než príprave na manželstvo,“ hovorí Dr. Gary Chapman.

Drvivá väčšina slobodných dospelých túži po manželskom vzťahu na celý život a nechcú, aby oni sami a prípadne ich deti museli prežiť bolestnú skúsenosť rozvodu.

Tragédiou je, že mnoho z nich nemá ani najmenšiu predstavu, ako budovať takéto manželstvo. Aj to je dôvodom vysokej rozvodovosti.

Známy autor a manželský poradca Gary Chapman dúfa, že sa mu svojou najnovšou knihou podarí aspoň trochu tento trend zmierniť. Má 35-ročnú skúsenosť s manželským poradenstvom a je presvedčený, že dôvodom rozvodov je aj nedostatočná príprava na manželstvo a neschopnosť a neochota naučiť sa vo vzťahu spolupracovať.


Gary Chapman, dlouholetý spolupracovník Dr. Rosse Campbella, poradce v oblasti manželských vztahů, je autorem řady knih, které jsou zaměřeny na manželské, přátelské a rodinné vztahy, česky tomuto autorovi dosud vyšlo: Pět jazyků lásky, Děti a pět jazyků lásky, Dospívajíci a pět jazyků lásky, Pět jazyků lásky pro svobodné a osamělé, Manželství po jakém jste vždycky toužili, Pět znaků láskyplné rodiny, Čtyři období manželství, Hněv - Proč se hněváme a co s tím můžeme udělat, Láska jako životní styl a Příběhy lásky ..které se skutečne staly. V slovenskom jazyku vyšla kniha Päť jazykov lásky S manželkou Karolin mají dvě deti.
 

Formát: A5, mäkká väzba, farebná obálkaÚplne vypredané

Bežná cena 7,00 €

Cena Kumran.sk 6,51

Zľava - 7% (0,49 €)

» Pridať do wishlistu

Modlitbový denník 2018

Len registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie.

Viera Sláviková dňa 05.10.2013
5
Tejto knihe dávam 6 bodov z piatich, je to absolútne perfektná veľmi vydarená kniha.Rovnako ako 5 jazykov lásky, aj pri čítaní tejto knihy budete len súhlasne prikyvovať hlavou.kniha je namierená do úplne praktického života manželov, autorove vyjadrenia a názory sú podložené príbehmi ľudí,s ktorými sa počas svojej práce psychológa denne stretáva.myslím si, že dokáže ľuďom v mnohých oblastiach otvoriť oči.
Martina Buznová dňa 13.03.2013
5
Kniha je veľmi trefná, poučná. Navyše písaná veľmi prehľadne a ľahko sa číta. Myslím, že by mala byť "povinnou" predsvadobnou literatúrou. Kto to však nestihne pred svadbou, nevadí, určite bude užitočná aj v manželskej či rodinnej knižnici.
Na rozdiel od Piatich jazykov lásky od toho istého autora k nej nemám výhrady.
Mária Matuševská dňa 20.01.2012
5
Vynikajúca kniha, ktorej názov hovorí za všetko. Ale predsa ešte dodám, že je písaná pútavo, prehľadne, naozaj ako taký "manuál" pre úspešné manželstvo. Jednotlivé kapitoly majú výstižné názvy, sú písané stručne, často s príkladmi z autorovho vlastného manželstva, čím kniha získava na autenticite. Knihu by si mali prečítať predovšetkým snúbenci - to bol aj autorov zámer, lebo vtedy ešte môžu veľa zachrániť, môžu sa úspešne vyhnúť mnohým problémom...
Lydia Slusna dňa 12.01.2012
5
Som prekvapená, že píšem prvá. Kniha konkuruje 5 jazykom lásky a odpusteniu... Otvorila nám zo snúbencom oči, rodičia si ju tiež radi prečítali a pochopili veľa veci. Darovala som ju už úspešne viackrát.
Strana: 1