V kategórii Oblečenie vám ponúkame dámske a pánske kresťanské tričká s kresťanským motívom a jasným posolstvom. Oblečte sa do evanjelia, trendy strihov a kvalitných materiálov.
V tomto dizajne je príbeh The Chosen (Vyvolení) vyjadrený v jednom ikonickom obraze - trinásť rýb plávajúcich proti prúdu. Je to samozrejme príbeh Ježiša a jeho učeníkov, ale môže to byť aj tvoj príbeh.
V tomto dizajne je príbeh The Chosen (Vyvolení) vyjadrený v jednom ikonickom obraze - trinásť rýb plávajúcich proti prúdu. Je to samozrejme príbeh Ježiša a jeho učeníkov, ale môže to byť aj tvoj príbeh.
Na tomto dizajne The Chosen spolupracovali s ilustrátorom Stephenom Procopiom, aby nanovo vytvorili kolekciu „I Was One Way“ (Bol som iný). Teraz ožíva jeden z vašich obľúbených citátov zo seriálu Vyvolení spolu s ilustráciou letiacej holubice.
Tieto veselé chválonožky, vznikli v krásnej spolupráci s Andrejkou z projektu peace_menka. Veľrybka nám bude pripomínať, že nad všetkými dňami na dne sú tu dni, ktoré sú nad ne, a tiež že je tu niekto, kto je nad nimi všetkými.
Chválonožky inšpirované malou ženou, ktorá mala veľké srdce, svätou Matkou Terezou. Ich posolstvo Ti chce pripomínať, že každý tvoj skutok lásky je dôležitý, že Ty si dôležitý.
Tento dizajn Ťa chce povzbudiť, aby si hľadal/a talenty, ktoré Ti dal Boh. Všetci sme jedinečný a spolu vytvárame, krásnu paletu farieb. Sú skvelým darčekom napríklad pre stretká či spoločenstvá, práve v nich sa krásne naše farby dopĺňajú.