Ži s perspektívou večnosti

John Bevere · Vydavateľstvo: Slovo života
Ži s perspektívou večnosti Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Väzba:
mäkká
Jazyk:
slovenský
Rok vydania:
2016
Počet strán:
274
Formát:
A5

Nech tvoj život stojí za to teraz aj vo večnosti - ži s perspektívou večnosti! Všetci túžime po večnom živote... zamyslel si sa však nad tým, AKO ho stráviš? Keby si ľudia plánovali pozemský život s rovnakou ľahostajnosťou, s akou sa pripravujú na večnosť, väčšina z nich by sa ocitla na finančnom dne. John Bevere pripomína veriacim, že všetci sa raz postavíme pred Božiu súdnu stolicu, aby sme prijali odmenu, akú si zaslúžime. Naučme sa žiť s pohľadom upretým na večnosť a objavíme spôsob, ako dať svojej pozemskej existencii hlbší zmysel. Výsledkom bude odmena, ktorá pretrvá naveky.

John Bevere je úspešný spisovateľ a obľúbený rečník. S manželkou Lisou, ktorej knihy si získali čitateľky na celom svete, vedie organizáciu John Bevere ministries. Ich týždenný televízny program The Messenger vysielajú v 214 krajinách. Na Slovenku sú známe jeho knihy Satanova návnada, Srdce v ohni, Pod Božou ochranou, Bližšie k Bohu a Víťazstvo nad strachom.

Úplne vypredané

Bežná cena 9,90 €

Cena Kumran.sk 9,21 €

Zľava - 7% (0,69 €)

» Pridať do wishlistu

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Martin L dňa 28.01.2019
5
Odporúčam túto knihu. John Bevere je skutočným hľadačom pravdy Božieho slova. Má u mňa rešpekt, že búra niektoré protestanské frázy, ktoré sa nezakladajú na písme a dokonca hoci nie je katolíkom (zatiaľ), cituje vo veľkej miere Cirkevných otcov. Je to povzbudivé čítanie.
Zlatica L dňa 23.01.2017
5
Je to vynikajúca knižka, odporúčam prečítať každému, kto rád číta aj nečíta Zlatica
Strana: 1