Baránkova večera

Baránkova večera Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Svätá omša ako nebo na zemi

Je to kniha o svätej omši, o jej podstate, význame a o jej mieste v živote kresťana - katolíka. A zároveň je to kniha o poslednej knihe Svätého Písma - o Apokalypse. Baránkova večera je náročná kniha, no nesmierne obohacujúca. Autor, bývalý protestantský pastor, akoby vynášal z pokladu Cirkvi veci staré i nové. Je pripomenutím pravdy, ktorá v Cirkvi vždy bola vyznávaná - že Zjavenie svätého Jána nemožno pochopiť bez liturgie a naopak, liturgiu nemožno úplne pochopiť bez Apokalypsy. „Potom som videl: Hľa, otvorené dvere v nebi" (Zjv 4, 1). A dvere sa otvorili na... nedeľnú omšu vo vašom farskom kostole.

Brož., 152 str.
2.vydanie - rok vydania: 2016

Úplne vypredané

Bežná cena 4,10 €

Cena Kumran.sk 3,73 €

Zľava - 9% (0,37 €)

» Pridať do wishlistu

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Mária Š dňa 17.06.2018
5
Veľmi pekná kniha, odporúčam si ju prečítať. Uvedomila som si, akým úžasným darom pre nás je svätá omša. Avšak je na nás či chápeme, KTO nás pozýva na večeru a dáva sa nám za pokrm.
Slávka B dňa 19.11.2016
5
...wau...oči sa otvoria každému,kto sa do nej začíta...krok,za krokom vysvetlenie a pochopenie sv.omše...nebo už je tu - v každej sv.omši...Odporúčam...
Juliána Š dňa 23.09.2015
4
Veľmi náročná kniha. Keď som ju začala čítať pred 7 rokmi, tak som s tým po pár stranách skončiť. Tentokrát som ju rozlúskla a dobre som spravila. Stotožnila som sa a pochopila spojitosť sv.omše a Apokalypsy. A taktiež spojitosť sv. omše s každodenným životom. Veľmi obohacujúca kniha, treba poprosiť o Ducha Svätého a pomaly to pôjde. :-)
Lucia Švecová dňa 27.08.2013
5
Krásna kniha. Úžasne vysvetľuje pravdu o liturgií, vďaka nej som konečne pochopila Zjavenie (Apokalypsu), vďaka nej som si lepšie uvedomila cenu daru svätej omše. Určite si prečítajte!
Monika Šimorová dňa 13.06.2012
5
Táto kniha si ma hned získala a zaradila sa medzi moje najoblubenejsie. Priniesla mi novy pohlad na omsu cez okuliare Janovho zjavenia (Apokalipsa). Autor opisuje velmi zazivne, az napínavo a ja uz sa nemozem dockat neba :D
Strana: 12