Chatrč Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Počet strán:
198
Formát:
B5

Chatrč

William Paul Young · Vydavateľstvo: Tatran
Konečne! Román o stretnutí muža s Bohom má literárnu integritu a duchovnú odvahu. Chatrč ruší klišé náboženstva a zlej literatúry, aby nám odhalila niečo dojemné a krásne o neoddeliteľnom tanci života a božskosti. Toto vydanie je vypredané, nové vydanie nájdete tu.
Missy, najmladšiu dcéru Mackenzieho Allena Philipsa, unesú počas rodinného výletu, a v opustenej chatrči hlboko v oregonskej divočine sa nájde dôkaz, že ju zrejme brutálne zavraždili. O štyri roky neskôr, uprostred svojho Veľkého smútku, dostáva Mack podozrivý odkaz, podľa všetkého od Boha, v ktorom ho pozýva na víkendové stretnutie v tejto chatrči. Navzdory zdravému úsudku prichádza počas zimného popoludnia do chatrče a vracia sa do svojej najtemnejšej nočnej mory. To, čo tam Mack nájde, navždy zmení jeho svet.
V období, keď sa náboženstvo stáva čoraz bezvýznamnejším, zápasí CHATRČ s nadčasovou otázkou: Kde je Boh vo svete, ktorý je taký plný nevýslovnej bolesti? Odpoveď, ktorú Mack dostáva, vás ohromí a azda zmení rovnako, ako zmenila jeho. Budete chcieť, aby si túto knihu prečítali všetci!
ISBN: 978-80-222-0562-7
Počet strán: 200
EAN: 9788022205627
Väzba: tvrdá s prebalom
Jazyk: slovenský
Formát: 147 x 229 mm
 
Recenzie
 

"Tvorivosť a nápaditosť Chatrče nás uchváti, a skôr ako si to uvedomíme, spoznávame Boha ako nikdy predtým. Youngov hlboký pohľad je nielen úchvatný, ale aj biblicky verný a pravdivý. Nepremeškajte tento duchovne pretvárajúci príbeh milosrdenstva."
Greg Albrecht, redaktor, Plain Truth Magazine
"Konečne! Román o stretnutí muža s Bohom má literárnu integritu a duchovnú odvahu. Chatrč ruší klišé náboženstva a zlej literatúry, aby nám odhalila niečo dojemné a krásne o neoddeliteľnom tanci života a božskosti. Tento príbeh sa číta ako modlitba – ako najlepšia modlitba, naplnená potom, úžasom, jasnosťou a prekvapením. Pri čítaní som mal pocit, že prežívam priateľstvo s Bohom. Ak v tomto roku plánujete prečítať len jednu knihu beletrie, nech je to táto."
Mike Morrell
"Táto kniha má potenciál urobiť pre našu generáciu to, čo urobila Bunyanova Cesta pútnika pre jeho generáciu. Je to rovnako dobré!" Eugene Peterson "CHATRČ je láskavým pozvaním do samotného Božieho srdca. Cez slzy i úsmevy som pocítil ozajstnú premenu."
Patrick M. Roddy, držiteľ ocenenia Emmy Award za ABC News

"Ak je Boh všemocný a plný lásky, prečo neurobí niečo s bolesťou a zlom tohto sveta? Chatrč so znepokojujúcou a zarážajúcou jasnosťou odpovedá na túto odvekú otázku. Je to rozhodne jedna z najlepších kníh, aké som doteraz prečítal."
James Ryle, autor knihy Hippo In the Garden

"Výnimočné dielo, ktoré nás uprostred mučivého ľudského utrpenia privádza priamo do Božieho srdca a jeho podstaty. Tento úžasný príbeh nás podnecuje, aby sme o Bohu a jeho zámeroch uvažovali v širšej perspektíve, ako by sa nám mohlo snívať."
David Gregory, autor knihy Dinner with a Perfect Stranger

"Naozaj som si myslel, že táto kniha je jednoducho ďalšou knihou. Verte mi – NIE JE! Keď prichádzajú vagóny s módnymi trendmi, zvyčajne ich nechávam len prejsť okolo seba. Čo sa týka Chatrče, nielenže som naskočil do vagóna, ale stále žiadam rušňovodiča, aby zastavoval a umožnil nastúpiť všetkým mojim priateľom. Neviem si spomenúť, kedy naposledy nejaká kniha, už ani nehovoriac o fikcii, mala takýto uzdravujúci vplyv na môj život."
Drew Marshall, rozhlasový moderátor The Drew Marshall Show

"Táto kniha prevyšuje dobre napísané knihy, pri ktorých nedočkavo obraciame stránky, hoci takou je. Od smrti nášho syna Jasona nás Pán priviedol k malému množstvu kníh schopných zmeniť život, a táto je na čele zoznamu. Keď dočítate poslednú stránku, pocítite, ako vás zmenila."
Dale Lang, (rockcanada.org), otec študenta zabitého pri masakre na Columbine High School

"Chatrč je prekrásny príbeh o tom, ako nás Boh nachádza uprostred našich trápení, uväznených v našich sklamaniach, zradených vlastnou trúfalosťou. Nikdy nás nenechá tam, kde nás našiel, ak len na tom netrváme."
Wes Yoder, Ambassador Speakers Bureau
 


Úplne vypredané

Bežná cena 11,50 €

Cena Kumran.sk 10,69

Zľava - 7% (0,81 €)

» Pridať do wishlistu

Druhý ročník literárnej súťaže

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Dominika T dňa 18.03.2017
5
Táto kniha patrí medzi moje naj knihy, ktoré ovplyvnili môj život a zmýšľanie. Je to neskutočne krásna kniha, kde sa nám prihovára sám Boh a vysvetľuje mnohé naše otázky ohľadom utrpenia, bolesti, smrti atď. Počas čítania som cítila Boží pokoj a radosť z toho, aký je Boh dobrý a ako nekonečne nás miluje. Odporúčam prečítať každému človeku, aby hlbšie spoznal nášho Otca a jeho lásku.
Mária F dňa 22.01.2016
5
...veľmi dobrá kniha...
Miroslava Kuzmová dňa 03.05.2015
5
Túto knihu som čítala už pred nejakým časom a určite sa k nej ešte vrátim. Je to úžasná kniha. Neobyčajným spôsobom odopovedá na mnohé otázky ľudí a krásne ukazuje prítomnosť Boha v každej životnej situácií. Odporúčam.
Michaela Kyseľová dňa 09.12.2014
5
Táto kniha je výnimočná, úžasná, nádherná..., Pri tejto knihe plačete i sa smejete. Pri čítaní nevychádzate z údivu. Čítate ju jedným dychom a každá udalosť vám vyráža dych väčšmi a väčšmi. V tejto knihe nájdete odpovede na rôzne otázky... Ako to, že máme trojjediného Boha? Tu nájdete odpoveď. Zdá sa Vám, že Vám niekto veľmi ublížil a vy mu nedokážete odpustiť? Tu nájdete, že sa dá odpustiť... tak mocné odpustenie... Táto kniha "otvára oči"... je ako oheň, ktorý roztápa ľad... jej posolstvo je tak mocné a nezabudnuteľné...
Monika Lednická dňa 25.09.2014
5
kniha úžasne odpovedá na niektoré nezodpovedané otázky kresťanov ale aj obyčajných ľudí ... neskutočne vás vtiahne do deja a nemôžete prestať čítať :) odporúčam každému! :)
Strana: 12345