Zázračná medaila 2.diel Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Zázračná medaila 2.diel

Matuška Harrer · Vydavateľstvo: Oto Németh

V tejto brožúre sa najprv uvádza stručný životopis sv. Kataríny Labouré a opis príbehov úzko spätých s medailou, ktorá dostala prívlastok „zázračná". Jej pôvod a pôsobenie ukazujú, že je znakom, ktorý ako predmet úcty má veriacemu pripomínať pomáhajúcu úlohu matky Pána Ježiša v dejinách spásy. Poukazuje na vzťah Bohorodičky k človeku a vyzdvihuje jej výzvu, aby sa veriaci vo svo jich potrebách na ceste k večnej spáse s dô verou k nej utiekali. Ona je bezpečnou cestou k Bohu. To potvrdzujú jej slová v evanjeliu: Urobte všetko, čo vám povie" (Jn 2, 5).

Väzba: Brožované
Počet strán: 120Úplne vypredané

Bežná cena 2,00 €

Cena Kumran.sk 1,86

Zľava - 7% (0,14 €)

» Pridať do wishlistu

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Slávka B dňa 13.01.2018
5
Odporúčam všetkým chorým v ohrození života, aj zdravým medailu nosiť na krku a modliť sa deviatnik. Aj v dnešnej dobe uzdravuje, aj telo, aj dušu. Medaila nás ochraňuje aj od rôzneho zla, len sa treba modliť prosbu z medaily. Veriť, dôverovať a poprosiť iných ľudí, aby tiež prosili, za našu prosbu.
juraj dacko dňa 16.10.2009
5
odporúčam túto knižku aj s je prvým dielom je naozaj veľmi dobá a povzbudzujúca ako sa v mnohých prípadoch preukázala pomoc Panny Márie kto si jej zázračnú medailu ctí. Sám som členom ZMM.
Strana: 1