Pôstne zamyslenia Oživení láskou nás pozývajú na 40-dňové putovanie po boku Lásky, ktorá vám zmení život. Vydajte sa s Ann Voskampovou, na 40-dňovú púť po Ježišových stopách v Evanjeliu podľa Jána, ktorá vás oživí a vovedie hlbšie do srdca samotnej Lásky.
Kolekcia kartičiek v praktickej krabičke, ktorá nám pripomenie našu skutočnú identitu v Kristovi. Až keď spoznáme svoju identitu ako „jeho milovaní", začneme skutočne žiť!
Krásny človek nie je technik, technológ, pragmatik, skvelý organizátor ani stály návštevník salónov krásy. Krásnym sa stáva ten, kto dovolí evanjeliu, aby ho evanjelizovalo.
Ako v dnešnej dobre kráčať po ceste, ktorou išiel Ježiš? Praktizovanie cesty - nový bestseller od Johna Marka Comera - autora úspešného titulu Neúprosné nie zhonu.
Byť s Ježisom. Stať sa mu podobným. Konať ako on. Okolitý svet nás nepretržite formuje. Ak chceme, aby nás formoval Ježiš, musíme sa stať jeho učňami.
John Mark Comer dostal od svojho mentora radu, ktorá mu mala dať do poriadku jeho vnútro. „Povedz neúprosné nie zhonu. Najväčším nepriateľom duchovného života je uponáhľanosť.“ Na stránkach tejto knihy nájdete pôsobivý návod, ako si v chaose moderného sveta udržať emočné zdravie a duchovný život.
Páter Elias Vella, ktorý mal rád ľudí a z celého srdca im žičil len dobro nás v knihe O rozlišovaní Božej vôle v našom živote pozýva na dobrodružnú cestu objavovania a plnenia Božej vôle. Prináša mnohé príklady správneho i mylného rozlišovania, opisuje vlastnosti a čnosti, ktoré má mať rozlišujúci človek, ako i atmosféru a kritéria správneho rozlišovania.
Kniha Duchovné pasce číhajúce na manželky a matky ti ukáže desať konkrétnych duchovných pascí a odhalí ich pravú povahu.Naučíš sa, ako zveriť Bohu to, čo ťa zväzuje, a ako sa otvoriť jeho uzdravujúcej milosti. Vtedy objavíš slobodu a pokoj, ktorý od neho prichádza.
Tri hodiny agónie v Getsemanskej záhrade sú duchovným ponorom do noci, v ktorej sa v tichu Olivovej záhrady rozhoduje o spáse sveta. Táto brožúrka je výberom z diela Hodiny umučenia nášho Pána Ježiša Krista vo videniach Luisy Piccarrety a pozýva bdieť pri Ježišovi počas troch hodín jeho agónie.