Božia prozreteľnosť

Catalina Rivas · Vydavateľstvo:
Božia prozreteľnosť Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Mystička Catalina Rivas žije v Cochabambe v Bolívii. V prvej polovici deväťdesiatych rokov minulého storočia si ju Ježiš vyvolil, aby skrze ňu odovzdával svetu svoje posolstvá lásky a milosrdenstva.
Nazýva ju „svojou sekretárkou“ a ona zapisuje to, čo jej Ježiš diktuje. Odborníci nemajú vysvetlenie, ako mohla v krátkej dobe 15 dní napísať tri husto popísané zošity. Ešte viac ich prekvapila jej hlboká duchovná krása. Catalina nemá ani stredoškolské ani eologické vzdelanie.
Najhlbšie teologické pravdy sú vyjadrené s obdivuhodnou prostotou a bezprostrednosťou. Všetky jej zápisky boli zhromaždené do ôsmych kníh, ktoré obdržali 2. apríla 1998 Imprimatur arcibiskupa v Cochabambe Mons. René Fernandeza Apazu. Arcibiskup v tomto dokumente uviedol: „Čítali sme knihy Cataliny Rivas a sme si istí, že ich jediný význam je viesť nás po ceste autentickej spirituality, ktorej prameňom je evanjelium Ježiša Krista.
Preto schvaľujem ich tlač a šírenie a doporučujem ich ako texty pre rozjímanie a duchovnú orientáciu, aby získali veľa plodov pre Pána, ktorý nás volá, aby sme sa usilovali o spásu duší a ukázali im, že on je Boh živý a pravý, plný lásky a milosrdenstva.“
Od roku 1994 je Catalina Rivas nositeľkou stigiem, ktoré sa otvárajú vždy na Veľký piatok. Lekári boli osobne svedkami jej veľkého utrpenia, ale jej rany sa ďalší deň opäť zatvorili lekársky nevysvetliteľným spôsobom.

Väzba: Brožované
Počet strán: 64

Dostupnosť: Tento produkt je momentálne vypredaný

Bežná cena 1,40 €

Cena Kumran.sk 1,30 €

Zľava - 7% (0,10 €)

» Pridať do wishlistu

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Daniela G dňa 23.01.2019
5
Pre niekoho by sa mohlo citanie zdat trochu rozpravkove, mne naopak pomohlo lepsie si predstavit, co sa pri sv. omsi deje.
Dominika Trnková dňa 29.08.2015
4
Knižka je obohatená o autorkine zážitky z vlastného života. Opisuje, aká dôležitá je modlitba v čase smrti a taktiež dôležitosť našej prítomnosti pri umierajúcom. Naozaj pekné, poučné a hlboké čítanie. :)
Strana: 1