Nezvyčajné manželstvo Zobraziť plnú veľkosť

Podrobnosti:

Väzba:
tvrdá
Jazyk:
slovenský
Rok vydania:
2018
Počet strán:
288
Formát:
A5

Nezvyčajné manželstvo

Ak vás očarila Šľachtická rošáda a zamilovali ste si Elegantnú pretvárku, potom pokračovanie ságy rodu Hawthornovcov od autorky Kristi Ann Hunterovej si zaslúži vašu pozornosť. Nezvyčajné manželstvo to je zaujímavý vývoj postáv a príbeh lásky. 

Súčasťou rodiny Hawthornovcov je aj Lord Trent, ktorý je mladším bratom vojvodu z Rivertonu. Je šťastný, že nijaký šľachtický titul mu nebráni slobodne si užívať svoje malé dedičstvo a môže venovať svoj čas objavovaniu života, ktorý chce viesť. Zahŕňa to veľké plány, ako baviť sa, a zamilovať sa do ženy podľa vlastného výberu. Ocitne sa však v situácii, kde ho jeho cit pre česť prinútia, aby sa oženil so ženou, ktorú takmer nepozná. Jeho sen o manželstve, aké mali jeho rodičia sa zdá byť navždy stratený. 

Dokáže prežiť tlaky londýnskej spoločnosti manželstvo z rozumu v ktorom nič nejde tak ako si Trent a Adelaide predstavovali? Prerastie ich vzťah do skutočného spojenia mysle a srdca?

Dostupnosť: Tento produkt je momentálne vypredaný

Bežná cena 11,90 €

Cena Kumran.sk 11,07

Zľava - 7% (0,83 €)

» Pridať do wishlistu

 • Šľachtická rošáda

  10,52 €

  11,07 €

  -5%

  Pridať
 • Elegantná pretvárka

  10,52 €

  11,07 €

  -5%

  Pridať

Spolu iba za

11,07 €

Neviditeľná invázia – druhý diel Kráľovských bojovníkov

Táto kniha sa páčila spolu s ďalšími knihami a produktami:

Pridajte svoju recenziu
Zatvoriť
Hodnotenie:
Meno:
Text:
  Pridať recenziu
Oľga Huráková dňa 20.01.2019
5
Knihu som si vybrala, pretože ma okamžite zaujal jej obsah. Je pútavo napísaná a nepustíte ju z ruky pokiaľ ju neprečítate. Stala sa mojou obľúbenou knihou.
Ivana P dňa 05.12.2018
5
celá seria všetky 3 knihy su super :) príbehy su napísane vlemi ľahkou formou velmi som sa pri čítani bavila. Odporúčam prečítať všetky tri knihy. A dúfam že čoskoro pribudne aj štvrtá a už teraz sa teším na príbeh o vojvodovi z Rivertonu - dúfam že bude :)
Mirka N dňa 03.11.2018
4
Príbeh mi spočiatku pripadal trošku kostrbatý, bola som rovnako zmätená ako Trent v jeho neočakávanom manželstve. Spád a iskrenie naberá román Nezvyčajné manželstvo až vstupom zvyšku rodiny Hawthornovcov do deja. Od tej chvíle sa Trent prestáva ľutovať a Adelaide chce jeho rodine dokázať, že ho je hodná. Nakoniec ma príbeh zaujal a knihu som dočítala so záujmom, aj keď prvý diel Šlachtická rošáda bol jednoznačne oveľa zábavnejší, vtipnejší a postavy sa mi zdali prepracovanejšie. Určite však odporúčam milovníkom jemnej romantiky a nekomplikovaných príbehov, ktoré pohladia dušu a odľahčia myseľ.
Martina T dňa 13.10.2018
5
Zaujímavé čítanie, príbeh sa mi páčil rovnako ako prvá časť. Nachádzanie cesty k sebe môže prejsť aj takto, keď ich okolnosti priviedli dokopy, aj keď s tým vôbec nerátali. Ako si navzájom odpúšťať a dá sa naučiť druhého milovať?
Strana: 1